bedavakampanya.net

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Mobil cihaz kullanıcılarının bedava internet veren uygulamalar 2020 avantajları sayesinde 2020 boyunca bol bol internet kullanabilme şansına sahip olabilmesi sağlanıyor. Vodafone, Türkcell ve Türk Telekom operatörlerinde abonelikleri bulunan tüm kullanıcılar, yazı içerisinde yer alacak hediye internet veren uygulama fırsatları ile çok daha yüksek GB’lerde internet kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Hangi operatör için hangi uygulamadan, kaç GB hediye internetin nasıl alınacağına dair tüm ayrıntılı bilgiler yazı içerisinde yer alıyor. Böylelikle tüm operatörlerin hediye internet verece uygulama kampanyalarından anında haberdar olabilme şansına sahip olunuyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

2020 boyunca Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde yıl boyunca asla internetsiz kalmayacaksınız. Özellikle Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020fırsatları ile birlikte her an ve her yerde en yüksek kapasitede internet kullanmanın avantajlarından faydalanabileceksiniz. Özellikle sadece internete bağlanmada da değil sosyal medya uygulamaları, Youtube, online mobil oyunlar ve WhatsAppbaşta olmak üzere dijital hizmetlerin tüm fırsatlarından kesintisiz olarak yararlanmaya devam edebilirsiniz.  Her zaman yüksek GB kapasiteli internet kotasına sahip olabilmek için kullanılabilecek çok sayıda uygulama hediyeleri bulunuyor.

Bu uygulamalar arasında da Turkcell Salla Kazan öne çıkıyor. Türkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 fırsatları arasında klasikleşmiş olan Salla Kazan öne çıkıyor. Türkcell aboneleri için geliştirilen bu özel uygulamaya hem AppStoreve PlayStore mağazalarından cihazlara indirilebiliyor. Böylelikle haftalık olarak Salla Kazan uygulamasında telefonu sallayarak, Datalar kazanarak, herhangi bir sınırlama olmadan bu dataları kullanabilmek mümkündür. Türkcell’ den futbol tutkunlarının bu keyiflerini ve mutluluklarını internet GB’lerine dönüştürebilme fırsatı sunuyor. Türkcell’ in futbol tutkunları için hazırladığı Goller Cepte uygulamasını cihazlarına indirebiliyor. Böylelikle futbol fanatikleri tuttukları takımın her golünde farklı oranlarda internet datası kazanmaya devam edebiliyor.

Turkcell Bip uygulaması ile birlikte bedava internet veren uygulamalar 2020 ile de ücretsiz internet kazanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bunun için BİP uygulamasını cihaza indirmek ve aktif olarak kullanmaya başlayarak, hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türkiye’ de en yüksek abone sayısına sahip operatörlerden birisi olan Türk Telekom ile de hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 fırsatları ile bol bol internet kullanabilirsiniz. Türk Telekom’ un Sil Süpür SMS ile İnternet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Onlarca GB hediye internet için yapmanız gereken tek şey ise Online İşlemler uygulamasına giriş yapmaktır. Uygulamada bulunan Sil Süpür desteği ile sizi bekleyen tüm operatör fırsatlarından ücretsiz GB’ler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020yılında da hız kesmeden milyonlarca cihaz kullanıcısının internetsiz kalmamasını sağlıyor. Arayanı Bil Plus kampanyasına katılım gerçekleştirerek, sadece 7/24 telefon kapalıyken sizi arayanları öğrenerek, internet kazanabilirsiniz. Bunun için kısa mesaj servisinde “Plus” yazarak “7066” numarasına göndermeniz yeterlidir. Böylelikle ücretsiz hediye internet paketiniz anında hattınıza tanımlanır.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da kesintisiz şekilde sürdürülüyor. Özellikle de 2019’ da olduğu gibi 2020’de de Vodafone’ nun uygulamalarından 1 GB ile 20 GB arasında ücretsiz data paketleri kazanma şansınız bulunuyor. Bunun için öncelikli olarak mobil uygulama mağazalarından Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasında haftalık ve özel olarak sunulan kampanyaları kullanarak, internet datapaketlerini kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Özellikle de Vodafone Yanımda Çarkı çevirerek, bedava interneti anında kazanın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları