bedavakampanya.net

Bedava İnternet Turkcell

Bedava İnternet Turkcell

Birbirinden avantajlı internet data paketleri ile Türkiye’ de mobil hat kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, abonelerine onlarca GB hediye internet paketleri de sunuluyor. Uzun yıllardır son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell tarafından abonelerine özel bedava internet paketleri sunuluyor. Hem faturalı hem de faturasız Turkcell aboneleri bedava internet paketlerinden farklı yöntemler ile yararlanabilmektedir. Birden fazla bedava internet Turkcell kampanyası bulunması sayesinde tüm Turkcell aboneleri birden fazla kampanyadan yararlanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Böylelikle her gün, her yerden kesintisiz şekilde internet erişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle günümüzde Turkcellaboneleri çok daha avantajlı bir şekilde internet data paketi kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell Günlük Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bedava internet Turkcell kampanyaları arasında hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri için en iyi bedava datapaketlerinden birisi konumunda bulunuyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri günlük olarak hediye 1 GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. TurkcellHediye Havuzu İnternet kampanyası çerçevesinde günlük olarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz veya kendiniz kullanabileceğiniz bedava hediye 1 GB internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Turkcell günlük bedava 1 GB internet kampanyası kazanabilmek için Turkcell Hesabımuygulamasının kullanılması gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Gece Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından genç abonelerine özel olarak kurulan GNÇ paketi sayesinde, Turkcell abonesi olan tüm gençler kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Özellikle gece saatlerinde internet kullanımını oldukça yüksek seviyede kullanmakta olan Turkcell GNÇ aboneleri geceleri, ücretsiz olarak kesintisiz internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Turkcell GNÇ EKO yıllık abonelik kapsamında ücretsiz olarak 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Bedava internet Turkcell GNÇ uygulaması kapsamında Turkcell hat aboneleri 22.00 ile 06.00 saatleri arasında herhangi bir sınırlama olmadan kullanabileceği 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine yönelik olarak Salla Kazan kampanyası sunuyor. Bedava internet Turkcell hat aboneleri için Salla Kazan kampanyası önemli bir avantaj sağlıyor. Özellikle de Turkcellfaturalı ve faturasız hat aboneleri Turkcell Hesabım uygulamasını PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirebiliyor. Daha sonra faturalı ve faturasız hat abonelik işlemlerini kola ybir şekilde akıllı cihazlarından yapabilmesini sağlayan Turkcell Hesabım uygulamasında Salla Kazan ekranı ile her hafta onlarca GB hediye internet kazanabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Turkcell hat aboneleri pratik bir şekilde Turkcell Hesabım uygulamasında bedava internet Turkcell Salla Kazan kampanyası ile yararlanılabiliyor. Turkcell Hesabım uygulaması kapsamında Turkcell Salla Kazan kampanyasına her hafta pazartesi günleri katılım hakkı yenilenmektedir. Her faturalı ve faturasız hat aboneleri Turkcell Salla Kazan kampanyası kapsamında haftalık geçerliliği olacak şekilde onlarca GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkündür.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet Turkcell kullanıcıları için oldukça pratik bir şekilde farklı yöntemlerle erişilebilmektedir. Turkcelltarafından geliştirilen mobil uygulamalardan birisi olan Turkcell Yaani uygulaması da abonelerine bedava internet kazandıran uygulamalardan birisi konumunda bulunuyor. Turkcell Yaani bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Turkcell Yaani uygulamasını AppStore veya PlayStoremağazasından indiren Turkcell hat aboneleri pratik bir şekilde 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Bunun için Yaaniuygulamasında 10 gün boyunca 20 ve üzeri arama yapacak şekilde kullanım gerçekleştirmesi gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları