bedavakampanya.net

Bedava İnternet Turkcel

Bedava İnternet Turkcell

Turkcell tarafından milyonlarca faturalı ve faturasız hat abonelerine sunulan ücretsiz internet paketleri ile internet kullanımı daha keyifli bir hale geliyor. Çünkü Turkcellaboneleri artık hatlarında TL olmaması veya mevcut paketlerinde internet kalmaması durumunda dahi internet erişimi gerçekleştirmeye devam edebiliyor. Böylelikle Turkcell aboneleri için internet paketim bitti gibi sorunlar ortadan kalkıyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarife ve paketlerine göre ücretsiz internet paketi kampanyalarından yararlanabilmeleri için çeşitli bedava internet Turkcell kampanyaları düzenlenmektedir. Bu şekilde hiçbir Turkcell abonesi, ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirememe gibi bir durum ile karşı karşıya kalmıyor. Aynı zamanda da Turkcell aboneleri uygun olan birbirinden farklı internet paketleri sayesinde onlarca GB hediye internet kullanabilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell mobil paket ve tarifelerinin yanı sıra akıllı cep telefonu kullanıcılarına yönelik olarak geliştirdiği mobil uygulamaları ile de öne çıkıyor. Bu tip mobil uygulamalarından birisi de Turkcell BİP uygulamasıdır. WhatsApp gibi mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme gerçekleştirme gibi fonksiyonları bulunan Turkcell BİP uygulaması, yerli bir uygulamadır. Bununla birlikte Turkcellaboneleri tarafından BİP uygulamasının kullanılması durumunda ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Bedava internet Turkcell BİP kullanıcıları hak kazandıkları 1 GB hediye internet paketini genel internet erişimi için herhangi bir sınırlama olmadan kullanabilmektedir. Turkcell BİP uygulaması ile 1 GB ücretsiz internet paketi kazanabilmek için 5 farklı arkadaşın uygulamaya davet edilmesi yeterli olmaktadır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet Turkcell kampanyalarından birisi olan Turkcell Yaani 2 GB hediye internet paketi sayesinde internet erişiminizi hem ücretsiz hem de kesintisiz hale getirebilirsiniz. Turkcell tarafından geliştirilen ve yayınlanan Yaaniuygulaması yerli ve milli arama motorudur. Bu şekilde daha efektif ve dinamik bir arama motoru kullanımı, kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda da Turkcell Yaani uygulamasını kullanarak 2 GB kotalı ücretsiz internet paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Turkcell Yaani uygulaması ile 2 GB hediye internet kazanabilmek için Yaani uygulamasını AppStore veya PlayStore mağazalarından ücretsiz olarak indirip, kullanmak gerekiyor. Hediye internet paketini 10 gün boyunca kullanmak ve en az 20 arama gerçekleştirmiş olmak gerekiyor.

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturasız hat abonelerine özel olarak hazırlanan bedava internet Turkcell kampanyası sayesinde TL olmasa bile internet erişimi gerçekleştirmeye devam edilebilmektedir. Turkcell faturasız hat aboneleri tarafından kullanılabilen bu bedava internet kampanyası çerçevesinde kullanıcılar TL yükleme yaparak, 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. TL yükleme değerine göre değişkenlik gösterse de TL yükleme yapan Turkcell faturasız hat aboneleri 1 günlük 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Üstelik otomatik olarak TL yükleme sonrasında hatta tanımlanan bu 1 GB hediye internet paketi herhangi bir sınırlama olmadan genel internet kullanımı için kullanılabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde bedava internet Turkcell 2020 kampanyaları arasında en popüler kampanya, Turkcell Salla Kazan kampanyasıdır. Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından kullanılabilen Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden bu kampanyaya katılım gerçekleştirilebilmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan ekranında 1 GB ile 10 GB aralığında değişen ücretsiz internet paketleri kazanılabilmektedir. Bu aşamada kullanıcıların katılım gerçekleştirebilmeleri için her hafta bir defa olacak şekilde Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan ekranına girerek, cep telefonlarını sallamaktır. Bu şekilde otomatik olarak kazanacakları Salla Kazan bedava internet paketi hatlarına tanımlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları