bedavakampanya.net

Bedava İnternet Türk Telekom

Bedava İnternet Türk Telekom

Türkiye’ de internet altyapısının en önemli kaynaklarından birisi olan Türk Telekom çok uzun yıllardır bünyesine kattığı Avea ile mobil alanda da faaliyet gösteriyor. Türkiye’ nin 3 büyük GSM operatöründen birisi olan Türk Telekom, satın aldığı Avea’nın adını Türk Telekom olarak değiştirdi ve bu marka adı ile faaliyet göstermeye başladı. Türk Telekom GSM operatörü, Türkiye’ nin en fazla aboneye sahip olan GSM operatörü konumunda bulunuyor. Hem faturalı hem de faturasız hat tarife ve paketleri ile günümüz Türkiye’ sinde mobil cihaz kullanıcılarının kaliteli ve sınırsız mobil internet bağlantısı kullanabilmesini sağlamaktadır. Bedava internet Türk Telekom kampanyaları ile birlikte sınırsız internet erişimini tüm aboneler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Bedava internet Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından değerlendirilebilmektedir. Tüm paket ve tarifeleri kapsayacak veya her paket ve tarifeye özel olarak hazırlanan bedava internet kampanyaları sayesinde her Türk Telekom abonesinin kesintisiz internetin keyfini doyasıya ve ücretsiz bir şekilde yakalayabilmesine yardımcı olmaktadır. Birden fazla bedava internet kampanyası bulunması ile Türk Telekom aboneleri onlarca GB hediye interneti ücretsiz bir şekilde kullanabilme şansına sahip oluyor. Bu gibi fırsatları ve avantajları nedeni ile de günümüz Türkiye’sinde mobil hat hizmetleri alanında en çok tercih edilen GSM operatörü konumunda kendisine yer buluyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde Türk Telekom tarafından tüm faturalı ve faturasız hat abonelerine özel onlarca GB hediye internet paketi hediyeleri veriliyor. Bu kapsamda da bedava internet Türk Telekom kampanyalarından birisi de Sil Süpür kampanyasıdır. Türk Telekom Sil Süpür etkinliği sayesinde tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom hat sahipleri, her hafta onlarca GB hediye internet kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu sayede de ekstra bir ödemede bulunmak durumunda mevcut tarifeleri ve paketleri haricinde ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Özellikle de Türk Telekom faturasız hat sahipleri Türk Telekom Sil Süpür kampanyası sayesinde TL bakiyesi bulunmuyor olsa bile kesintisiz şekilde internet erişimi gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tüm Türk Telekom aboneleri tarafından mobil cihazlarında Türk Telekom Sil Süpür uygulaması kullanılmaktadır.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Modern çağda oldukça popüler olan doğayı koruma projeleri nezdinde tüm diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Türk Telekom’ da da e-fatura sistemine geçiş gerçekleştiriliyor. Ancak Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin mevcut ihtiyaçlarına odaklı olarak bu geçiş sürecini tamamen tüketici tercihlerine bırakıyor. Yani isteyen Türk Telekom faturalı hat sahipleri e-fatura sistemine geçiş yaparken, istemeyenler mevcut fiziki fatura sistemine devam edebilmektedir. Ancak Türk Telekom e-fatura sistemine geçişi teşvik etmek amacı ile e-fatura sistemine geçen abonelerine 1 GB hediye internet paketi sunmaktadır. Bedava internet Türk Telekomhizmetleri kapsamında e-faturaya geçiş yapan kullanıcılara 1 GB ücretsiz internet paketi olarak yüklenmektedir.

Faturalı Türk Telekom aboneleri 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için sadece e-fatura sistemine geçiş yapıyor. Bu kapsamda da bedava internet Türk Telekomkampanyasından yararlanabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken telefonlarından ücretsiz SMS göndererek,  katılım başvurusunda bulunmaktadır. Bunun içinde telefonlarının kısa mesaj servisi bölümünde “1GB” boşluk “mail adresi” bilgilerinin yazılarak, “3008” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde e-fatura sistemine geçiş yapılarak, otomatik şekilde ücretsiz 1 GB internet paketi hatta yüklenmektedir ve herhangi bir sınırlama olmadan kullanılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları