bedavakampanya.net

Bedava İnternet TT mobil

Bedava İnternet TT mobil

Türkiye’ de internet altyapısının en önemli markası olan Türk Telekom tarafından Avea’nın bünyesine katılmasından sonra mobil hat hizmetlerinde de faaliyet gösterilmeye başlandı. Bu kapsamda da günümüzde Türkiye’ nin en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi konumuna gelen Türk Telekom, TT Mobil olarak da isimlendirilmektedir. Türkiye genelinde on milyonlarca aboneye sahip olan TT Mobil tarafından birbirinden avantajlı faturasız ve faturalı hat paketleri sunulmaktadır. Bununla birlikte bedava internet TT Mobil kampanyaları ile 2020 yılında da kullanıcılarına kesintisiz internet keyfini tamamen ücretsiz bir şekilde yakalayabilme imkanı sunuyor. Bu sayede günümüzde TT Mobil kullanıcıları mobil internet erişimini özgürce gerçekleştirebilmektedir.

TT Mobil Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

TT Mobil GSM hattına yeni geçiş yapan tüm kullanıcılar için birbirinden avantajlı paketler sunuluyor. Bununla birlikte günümüzde TT Mobil hattına yeni geçiş yapan kullanıcılar için tam 4 GB bedava internet paketi sunulmaktadır. Farklı bir GSM operatöründen hattını TT Mobil’ e taşıyan ya da yeni bir TT Mobil hattı satın alan tüm yeni TT Mobil aboneleri bu bedava internet TT Mobil kampanyasından faydalanabilmektedir. Türk Telekom ailesine katılmanın şerefine sunulan 4 GB hediye internet paketi sayesinde TL yüklemeden ya da faturaya ücretlendirme uygulanmadan internet keyfini kesintisiz olarak tüm işlemleri için kullanabilmektedir. Hattını TT Mobil’e geçiren tüm yeni aboneler TT Mobil Hoş Geldin kampanyasına katılım gerçekleştirebilmektedir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “BALLI 4 GB” yazarak, “2070” numarasına ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler Faturasız Bedava İnternet Kampanyası

TT Mobil faturasız hat abonelerine özel olarak sunulan Türk Telekom Online İşlemler 1 GB hediye internet kampanyası sayesinde hattınızda TL yüklü olmasa ve internet paketiniz bulunmasa dahi internete erişim sağlayabilmeniz mümkün oluyor. Bedava internet TT Mobil 2020 faturasız hat kampanyalarından birisi olan TT Mobil Online İşlemler uygulaması 1 GB hediye internet kampanyası katılım işlemleri kolayca yapılabiliyor. Tüm TT Mobil aboneleri son derece pratik bir şekilde AppStore veya PlayStore mağazası aracılığı ile ücretsiz bir şekilde TT Mobil Online İşlemler uygulamasını indirebilmektedir. Bu uygulamayı indiren kullanıcılar cep telefonlarının kısa mesaj servisi bölümünde “1 GB KAZAN” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderebilmektedir. Bu şekilde otomatik şekilde hediye 1 GB internet paketi hatlarına yüklenmektedir.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet TT Mobil 2020 kampanyalarından birisi de 4.5G geçiş kampanyasıdır. TT Mobil abonesi olup 3G destekli SIM kart kullanan tüm kullanıcılar tek seferlik bu 4.5G geçiş kampanyasından faydalanabilmektedir. Tüm Türk Telekom iletişim merkezleri aracılığı ile 3G destekli SIM kart, 4.5G destekli SIM kart ile değiştirilebilmektedir. 4.5G kalitesinde mobil internet erişimi gerçekleştirilmesinin dışında tüm TT Mobil aboneleri 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. 1 aylık 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için TT Mobil abonelerinin 4.5G destekli SIM karta geçiş yapmalarının ardından SMS ile başvuruda bulunması gerekiyor. Bu başvuru işlemleri içinde cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “4.5G SIM” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SM göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde 4.5G destekli SIM kart ile 4.5G hızında mobil internet erişimini tamamen ücretsiz şekilde ve herhangi bir sınırlama olmadan 1 GB’lik bedava internet paketi ile denemeye başlayabiliyor. Bu sayede TL bakiyesi bulunmaması ya da faturalı hat paketi bulunmaması durumunda bile anında 4.5G hızında mobil internet bağlantıları gerçekleştirilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları