bedavakampanya.net

Bedava İnternet Ramazan

Bedava İnternet Ramazan

Ramazan ayında tüm şirketler tarafından uygulanmaya başlandığı gibi operatörler tarafından da abonelerine yönelik olarak çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bedava internet, dakika ve SMS kampanyaları düzenleyen telekomünikasyon şirketleri tarafından, kullanıcılara farklı kampanyalar sunuluyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından yapılan kampanyalar ile Ramazan ayı boyunca kesintisiz iletişim ve sosyal medya kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Operatör firmaları tarafından özellikle mobil internet kullanımının kesintisiz olarak sürdürülebilmesi maksadı ile farklı bedava internet kampanyaları düzenliyor. Böylelikle tüm operatör firmalarının hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri mevcut tarifelerine göre bedava internet kampanyalarından yararlanabiliyor. Bu nedenle de bedava internet Ramazan kampanyalarından yararlanmak isteyen mobil hat kullanıcıları farklı kanallar üzerinden farklı bedava internet kampanyalarına başvuruda bulunabiliyor.

Bedava İnternet Ramazan Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Bedava internet Ramazan kampanyaları kapsamında operatörler tarafından kullanıcılarına genel internet kullanımı, sosyal medya ve anlık mesajlaşma servisleri gibi farklı kullanım alanlarına yönelik paketler sunuluyor. Böylelikle her mobil hat abonesinin mevcut kullanım tarzına göre en uygun olan bedava internet kampanyasından faydalanabilmesi mümkün oluyor. Her yıl Ramazan ayında operatör firmaları tarafından sunulan bu zengin çeşitliliğe sahip bedava internet kampanyalarından kolay bir şekilde yararlanılabiliyor. Ağırlıklı olarak ek koşullar veya ücretlendirmeler söz konusu olmadığından TL bakiyesi bitmiş veya faturasına ek ücret yansıtılmasını istemeyen abonelerde rahatlıkla faydalanabilmektedir. Her bir Ramazan bedava internet kampanyası için katılım koşulları ile katılım kanalları kampanya özelinde operatör firmaları tarafından açıklanmaktadır.

Türk Telekom Ramazana Özel Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Ramazan aylarında Türk Telekom tarafından abonelerine özel birbirinden avantajlı paketler sunuluyor. Bu paketler ile birlikte Türk Telekom mobil uygulamaları ve genel hizmetleri nezdinde de özel hediye internet paketleri dağıtıyor. Bu paketlerden yararlanarak, herhangi bir ücret ödemeden tüm Ramazan ayı boyunca kesintisiz internet erişiminin keyfini yaşayabilmek mümkün oluyor. Türk Telekom tarafından gelenekselleşen Ramazan ayı bedava internet kampanyaları kapsamında 10 GB hediye internet veriliyor. Bedava internet Ramazan ayı kampanyası olan “Türk Telekom Sahur” kampanyası sayesinde aboneler, sevdikleri ile kesintisiz iletişimin keyfini sürüyor. Özellikle iftar ile sahur vakitleri arasını en eğlenceli ve en zengin şekilde değerlendirmek isteyenlere önemli bir avantaj sunuyor. Türk Telekom Sahur kampanyasından Ramazan ayı boyunca saat 02.00 ile 06.00 saatleri arasında yararlanabiliyor. 10 GB’ lik hediye internet paketi ile sahur vakitlerinde bol bol internet erişimi gerçekleştirmek isteyenler, “SAHUR” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS göndererek, katılım gerçekleştirebiliyor.

Turkcell Ramazana Özel Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’ in her yıl Ramazan ayına özel yaptığı bedava internet Ramazan ayı kampanyası 2020 yılında da abonelerine kesintisiz internet erişimi imkanı sunuyor. Özgürce ve doyasıya ücretsiz internet kullanma imkanı veren bu kampanyalardan kolayca yararlanılabiliyor. Turkcelltarafından Ramazana özel sunulan “Kim 1 GB İster” yarışma kampanyası ile bedava 1 GB internet paketi kazanılabiliyor. 15 sorudan oluşan yarışmaya katılım gerçekleştirerek 1 GB hediye internet kazanmak için BİP Messenger uygulamasının kullanılması gerekiyor. Bilgi yarışmasındaki sorulara doğru yanıt vererek, 1 GB hediye internet kazanılabiliyor.

Vodafone Ramazana Özel Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından Ramazan ayına özel yapılan bedava internet kampanyalarından birisi de “Salla Kazan” kampanyasıdır. Yıl boyunca her hafta bir defa katılım gerçekleştirilebilen “Bana Ne Var” kampanyası bedava internet Ramazan ayına özel olarak daha zengin içerikle hizmet veriyor. Vodafone Yanımda uygulamasından katılım gerçekleştirilebilen “Bana Ne Var” kampanyası ile her hafta günlük, haftalık ve hatta aylık onlarca GB hediye internet paketleri, Ramazan ayı boyunca kazanılabiliyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları