bedavakampanya.net

Bedava İnternet Ramazan Vodafone

Bedava İnternet Ramazan Vodafone

Ramazan aylarının bereket ve eğlenceli atmosferini aboneleri ile paylaşmak isteyen tüm mobil hat operatörleri tarafından, çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar ışığında her bir mobil hat kullanıcısı, abonesi oldukları operatörlerin Ramazan ayı bedava internet kampanyalarından yararlanabiliyor. Ramazan ayına özel olarak Vodafone tarafından yapılan bedava internet kampanyalarının koşul ve katılım yöntemleri ise birbirinden farklıdır. Operatörlerin yayınladıkları mobil uygulamaların yanı sıra SMS veya online işlemler menüsünden söz konusu bedava internet Ramazan kampanyalarına katılım gerçekleştirilebiliyor. Uluslararası merkezli bir telekomünikasyon firması olan Vodafone tarafından sunulan tüm Ramazan ayı kampanyalarına “Vodafone Yanımda” mobil uygulaması üzerinden başvuruda bulunulabiliyor. Bedava internet Ramazan Vodafone kampanyaları kullanıcıların farklı kullanım ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hazırlanıyor.

Bedava internet Ramazan Vodafone kampanyaları sosyal medya sınırlamasına tabi olabildiği gibi genel internet kullanımına da hitap edebiliyor. Dolayısı ile faturalı veya faturasız Vodafone mobil hat aboneleri, Ramazan ayına özel iftar ve sahur vakti bedava internet kampanyalarından faydalanabilme şansına sahip olabiliyor. Vodafone tarafından her yıl yapılan Ramazan ücretsiz internet kampanyaları ile kullanıcılar onlarca GB hediye internet paketi kazanıyor. Herhangi ek bir koşul ya da ücretlendirme söz konusu olmadan tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri bu kampanyalardan faydalanabiliyor.

Vodafone Yanımda Ramazana Özel Bedava İnternet Kampanyası

Her geçen gün yaygın şekilde gündelik hayat içerisinde daha sık şekilde kullanılmaya başlanan internete erişimin Ramazan ayı boyunca kesintisiz sürdürülebilmesi için özel kampanyalar düzenleniyor. Bedava internet Ramazan Vodafonekampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan faturalı ve faturasız mobil hat aboneleri onlarca GB hediye internet paketi kazanıyor. Tüm faturalı ve faturasız Vodafone hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri Vodafone Yanımda “Bana Ne Var Kampanyası” ile Ramazan ayı boyunca her hafta onlarca GB kazanabilme şansını yakalıyor. Vodafone müşterilerini, tüm abonelik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmesi amacı ile geliştirdiği Vodafone Yanımda uygulaması 2020 Ramazan ayında da kullanıcılarına avantajlı bir kullanım sunuyor.

Bedava internet Ramazan Vodafone kampanyası kapsamında tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri günlük, haftalık ve hatta aylık kullanıma uygun onlarca GB hediye internet paketi kazanabiliyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri Vodafone Yanımda isimli mobil uygulamayı Google PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirebiliyor. Cihaza indirilen Vodafone Yanımda uygulaması anında tüm abonelik işlemleri için aktif olarak kullanılmaya başlanabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasında Bana Ne Var sayfası ise bedava internet paketi kazanmaya yardımcı oluyor. Vodafone Yanımda Bana Ne Var ekranında çarkı çevirerek, her hafta günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde hediye GB’ler kazanabilmek mümkün oluyor.

Vodafone 10 GB Sahur Kampanyası

Vodafone tarafından yayımlanan güncel kampanyalara göre 2020 Ramazan ayı içinde 10 GB’ lik hediye Sahur kampanyası bulunuyor. Bu kampanya sayesinde Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde kullanabilecekleri 10 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Vodafone Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde kullanıcılarının özgürce internet erişimi gerçekleştirebilmesini sağlamak için 10 GB hediye veriyor. Bu 10 GB’lik hediye internet paketinin kullanımı gece 02.00 ile 06.00 saatleri arasında olacak şekilde sınırlıdır. Bu saatlerde gerçekleştirilecek internet erişimlerinin tümü bu 10 GB hediye internet paketinden kullanılabilecek. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için ücretsiz SMS gönderilmesi ise yeterli olmaktadır. Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri bu kampanyadan yararlanabiliyor. Cep telefonunun kısa mesaj servisinde “SAHUR” yazarak, “4455” numarasına ücretsiz SMS göndererek, bedava internet Ramazan Vodafonekampanyasına katılım gerçekleştirilebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava DK SMS İnternet Kampanyaları